ΔΗΜΟΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ
This is an example of a HTML caption with a link.




Ανακοινώσεις
Αποφάσεις Δημάρχου
Θέματα Δημ/κού Συμβουλίου
Αποφάσεις Δημ/κού Συμβουλίου
Θέματα Οικ/μικής Επιτροπής
Αποφάσεις Οικ/μικής Επιτροπής
Θέματα Τουριστικής Επιτροπής
Αποφάσεις Τουρ/κής Επιτροπής
Διακηρύξεις







 
 
Ο Δήμος του Αγκιστρίου
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ (24/05/2019 ) 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Αγκίστρι: 23/5/2019

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αρ. Πρωτ.:1267

ΔΗΜΟΣ   ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 125 του ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης  και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης-Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α' 87), όπως ισχύει.
  2. Την υπ' αριθμ. 266/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμών της Περιφερειακής Ενότητας Νήσων της Περιφέρειας Αττικής.

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων:

Α'ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ»ΣΓΟΥΡΟΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη
  2. ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λεωνίδα
  3. ΣΑΚΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Γεωργίου

 

 

Β'ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ»

ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΜΠΟΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΚΙΤΣΟΥ
  2. ΠΑΠΠΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΘΑΝΑΣΗ

 

Γ'ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ και υπέρτιτλο ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ,ΕΕ,ΔΝΤ»

ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
  3. ΡΕΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Δ'ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΑΤΤΙΚΗ»

ΤΣΙΧΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ  του ΑΝΔΡΕΑ

 

Ε' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΤΤΙΚΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ»

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΜΠΟΓΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΣΤ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ-ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ»

ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΛΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΣΩΡΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

Ζ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ»

ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΠΗΓΙΑΔΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ
  3. ΧΑΤΖΗΠΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

 

Η' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ»

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΛΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΕΡΟΥΛΗ

 

Θ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ»

ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΚΟΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  2. ΠΡΕΚΕΤΕ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΗΛΙΑ
  3. ΦΑΤΣΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Ι' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ  ΑΤΤΙΚΗ»

ΠΑΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΟΓΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΗΛΙΑ

 

ΙΑ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ για την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ»

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΡΒΡΙΗΛ (Υποψήφιος Περιφερειάρχης)

 

Περιφερειακή Ενότητα Νήσων

  1. ΔΟΥΖΙΝΑΣ Κυριάκος του Ιωάννη
  2. Χαράτση Αναστασία του Γεωργίου

 

 

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019, ημέρα Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθμ.153744/3-5-2019 απόφαση Περιφερειάρχη.

 

Α'  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ   ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Α/Α Ε.Τ

ΔΗΜΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

5402

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, 18011, ΑΓΚΙΣΤΡΙ

α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗ - ΜΑΡΙΑ

Εως : ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ

β) Κοινοτικοί

Από : AGIANAZOGLOU - ROSMARIE

Έως : FAIRFAX - DAISY

5403

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, 18011, ΑΓΚΙΣΤΡΙ

α) Από : ΚΑΖΙΟΥ - ΑΝΤΕΛΑ

Εως : ΟΥΣΑΚΟΒΑ - ΟΛΓΑ

β) Ετεροδημότες

Από : ΜΙΤΣΙΚΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Έως : ΤΑΝΤΑΡΟΥΔΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

γ) Κοινοτικοί

Από : GRADY - ANNE CAROLYN

Έως : PROUDMAN - LOUIS-JAMES

5404

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, 18011, ΑΓΚΙΣΤΡΙ

α) Από : ΠΑΛΛΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Εως : ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ

β) Κοινοτικοί

Από : ROBERTSON - LINDA

Έως : ZELTNER WOLFF - SAMUEL-WILHELM-MIKAEL-WALTER

 

Ο αριθμός των εδρών (αριθμός Περιφερειακών Συμβούλων) της εκλογικής Περιφέρειας Νήσων ανέρχεται σε 2 (Απόφαση Υπουργού Εσωτερικών 22339/2019 ΦΕΚ 1056Β).

 

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη των δήμων και των κοινοτήτων και των συνοικισμών.