ΔΗΜΟΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ
This is an example of a HTML caption with a link.




Ανακοινώσεις
Αποφάσεις Δημάρχου
Θέματα Δημ/κού Συμβουλίου
Αποφάσεις Δημ/κού Συμβουλίου
Θέματα Οικ/μικής Επιτροπής
Αποφάσεις Οικ/μικής Επιτροπής
Θέματα Τουριστικής Επιτροπής
Αποφάσεις Τουρ/κής Επιτροπής
Διακηρύξεις







 
 
Ο Δήμος του Αγκιστρίου



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ (24/05/2019 ) 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Αγκίστρι: 23/5/2019

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αρ. Πρωτ.:1266

ΔΗΜΟΣ   ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 του ν.3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης  και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης-Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α' 87), όπως αντικαταστάθηκε από το άρθρο 22 του ν.4555/2018 Πρόγραμμα «ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ Ι» (Α' 133) και άρθρο 154 παρ.8 του ν.4600/2019 (Α'43)].
  2. Την υπ' αριθμ. 1685/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Πειραιώς με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων, συμβούλων κοινότητας  και προέδρων κοινοτήτων για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές και κοινοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο Αγκιστρίου Αττικής.

 

Ι. Συνδυασμοί για την ανάδειξη δημοτικών αρχών

 

Α'ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΑΓΚΙΣΤΡΙ  ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΔΕΔΕ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΕΔΕ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΔΕΔΕΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΚΑ-ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΚΟΤΖΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΠΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΖΩΝΤΟΣ

13. ΠΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΣΧΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

15. ΤΖΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

16. ΤΖΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΤΖΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ »

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΒΕΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΔΕΔΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

10. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11. ΚΟΤΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

12. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

14. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

16. ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΠΕΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΝΘΟΥ

19. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20. ΧΑΤΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Γ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΔΕΒΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΕΔΕΣ ΗΛΙΑΣ (ΚΑΠΕΤΑΝ ΛΟΥΙΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΚΟΥΡΚΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ (ΝΤΡΙΒΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΟΥΡΚΟΥΒΗ ΧΡΥΣΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΙΤΣΟΛΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΜΕΡΜΗΓΚΑ (ΜΑΛΑΒΑΖΟΥ) ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

12. ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΑΝΑΡΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΠΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΜΟΣΧΟΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΤΖΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΤΡΟΝΑΡΑΣ) του ΠΕΤΡΟΥ

15. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΝΤΑΡΗΣ) του ΔΙΟΥΝΥΣΙΟΥ

 

Οι έδρες του Δημοτικού Συμβουλίου ανέρχονται σε 13.

 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019, ημέρα Κυριακή, και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ' αριθμ.153744/3-5-2019 απόφαση της Περιφερειάρχη Αττικής.

 

Α'  ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ   ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Α/Α Ε.Τ

ΔΗΜΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

5402

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, 18011, ΑΓΚΙΣΤΡΙ

α) Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗ - ΜΑΡΙΑ

Εως : ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ

β) Κοινοτικοί

Από : AGIANAZOGLOU - ROSMARIE

Έως : FAIRFAX - DAISY

5403

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, 18011, ΑΓΚΙΣΤΡΙ

α) Από : ΚΑΖΙΟΥ - ΑΝΤΕΛΑ

Εως : ΟΥΣΑΚΟΒΑ - ΟΛΓΑ

β) Ετεροδημότες

Από : ΜΙΤΣΙΚΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Έως : ΤΑΝΤΑΡΟΥΔΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

γ) Κοινοτικοί

Από : GRADY - ANNE CAROLYN

Έως : PROUDMAN - LOUIS-JAMES

5404

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ, 18011, ΑΓΚΙΣΤΡΙ

α) Από : ΠΑΛΛΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Εως : ΨΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ

β) Κοινοτικοί

Από : ROBERTSON - LINDA

Έως : ZELTNER WOLFF - SAMUEL-WILHELM-MIKAEL-WALTER

 

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα Ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.

 

 

 

 

 

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ Η. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ